Noclegi – Jastrzębia Góra i okolice

Skoro zdecydowałeś już, że tegoroczne wakacje spędzasz ze swoją rodziną bądź znajomymi nad morzem i teraz pilnie poszukujesz jakiejś wygodnej oraz taniej kwatery w okolicach Jastrzębiej Góry, to służymy Ci pomocą. W naszym pensjonacie, który nazywa się „Dworek na uboczu”, zaoferować możemy 5-osobowe pokoje, w których na pewno wygodnie wypoczniesz. Posiadamy ich 7, a każdy jest kompleksowo wyposażony. Nie brakuje w nich łazienki, telewizora, czajnika i lodówki. Korzystający z naszego pensjonatu mają również do dyspozycji przestronną kuchnię, w której mogą przygotowywać posiłki we własnym zakresie.

Zarezerwuj swój nocleg już dziś!

Jeśli podjąłeś już decyzję urlopową, a Jastrzębia Góra, jej okolice i morze to Twój wakacyjny kierunek – czekają na Ciebie tanie miejsca noclegowe w naszym „Dworku na uboczu”. Nie daj się wyprzedzić innym i zarezerwuj je już dziś! Przekonaj się, że nasz pensjonat jest idealnym miejscem na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Tutaj, w otoczeniu natury, czas leci leniwie i przyjemnie. „Dworek na uboczu” oraz jego okolice są najlepszą propozycja dla tych, którzy chcą podładować akumulatory.

Wypoczywaj i zwiedzaj

Skoro już zarezerwowałeś sobie nocleg w naszym pensjonacie, możesz już planować, co można zobaczyć w Jastrzębiej Górze i innych nadmorskich miejscowościach. Z naszej kwatery możesz zrobić sobie bazę wypadową i poznać najciekawsze miejsca Województwa Pomorskiego i Kaszub. A jeśli będziesz miał ochotę sobie po prostu posiedzieć, to zapraszamy nad nasze oczko wodne. Oddajemy Ci też do dyspozycji altankę z grillem.